Kurumsal Bilgiler
  Remo Group Hakkında 
  Vizyon-Misyon
 
 
  Anasayfa > Kurumsal Bilgiler  > Remo Group Hakkında
Remo Group Hakkında
 

Remo Group ilk olarak 1999 yılında Almanya'da telekomünikasyon faaliyetine başlamıştır. Kısa süren çalışmalar ve tecrübe anlayışı ile Almanya'da saygın çevre ve kaliteli müşteri kitlesine sahip olmuştur.

2005 senesinde Türkiye'ye yatırım kararı almış ve distribütörlüğünü yaptığı telekomünikasyon şirketlerinin bayiliklerini vermeye başlamıştır. Daha sonra Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesinde bayilikler kurmuştur.

2007 yılında Antalya'ya Genel Merkezini açmıştır. 2011 yılına kadar alt yapı hizmetleri üzerinde çalışmalarını tamamlamış ve dünya genelinde 44.000 hizmet noktasına ulaştıktan sonra kurumsal firmalara assistanlık hizmetleri vermeye başlamıştır.

Ana faaliyet alanı Asistans ve Telekomünikasyon Hizmetleri olan kuruluşumuz, 2011 yılından itibaren kurumsal müşterilerine, hizmet vermektedir.

Remo Group, Türkiye genelinde çeşitli kurumlara hizmet vermektedir. Hizmet verilen sektörlerden bazıları bankalar, sigorta firmaları, otomotiv firmalarıdır. Profesyonel kurumsal müşteri temsilcileri ve tüm Dünya’yı kapsayan hizmet noktalarından oluşan geniş ve güçlü ağı ile bütün Dünya’da sınırsız hizmet vermekten gurur duyuyor.