Hizmetlerimiz
  Sabit Hat
  GSM
Distrübütörlüklerimiz(TR)
  Distrübütörlüklerimiz(ALM)
 
  Anasayfa > Hizmetlerimiz  > Distrübütörlüklerimiz (TR)
Doğan Telekom
 
Doğan Telekom güçlü altyapısı ve kurumsal hizmetlerdeki tecrübesi ile kurumsal ses hizmetlerinde başarılı çizgisini devam ettirmekte ve Telekom pazarında öncü kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Doğan Telekom Kurumsal Ses Hizmetleri kurumların ses ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, farklı ürün seçeneklerini entegre çözümlerle birleştirerek hizmet vermektedir. Bu işleyişle kurumlar hem yurt içi hem de yurt dışında istenen noktaya en uygun maliyetlerle erişim sağlayabilmektedir.
 
Net One
 
Netone Telekom, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal omurgası üzerinden Türkiye'nin her bölgesindeki firmalara sesli haberleşme ve "elektronik iş" ortamı için gerekli altyapı ve bağlantıyı sağlayan lider Telekom Şirketi'dir. Netone Telekom'un sağladığı kurumsal ses hizmetleri, Internet erişimi, barındırma hizmetleri, özel sanal ağ işletim hizmetleri (VPN), diğer Telekom operatörlerine ve İSS'lere yönelik "carrier" hizmetleri ve diğer katma değerli hizmetlerden faydalanan firmalar, Internet'in getirdiği tüm avantajlardan en yüksek düzeyde yararlanırlar.

Güvenilir bağlantı noktaları, güçlü altyapı ve en son teknoloji makine parkının bulunduğu network operasyon merkezleri, data merkezleri ve ülke geneline yayılmış olan erişim noktalarına sahip olan Netone Telekom, uzman danışman ve teknik kadrosu sayesinde farklı büyüklükteki kurumların ihtiyaçlarına uygun yüksek performanslı, güvenilir kurumsal Internet ve elektronik iletişim hizmetleri sunar.  
 
Koç Sistem
 
Müşterilerinin, Bilgi Teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen Koç Sistem, bilişim sektöründeki en büyük sistem entegratörü unvanını taşımaktadır.

Türk Bilgi Teknoloji Sektörü'nün oluşmasında büyük katkıları olan Koç Sistem, sektörün gelişmesine yardımcı olurken müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda Koç Sistem Türk Bilgi Teknolojisi Sektörü'nün uzun yıllar önde gelen oyuncularından biri olma özelliğini koruyan %100 Türk Sermayeli Bilgi Teknolojisi şirketidir.
 
 
Smile ADSL
 
Türkiye’nin en önemli ikinci büyük internet sağlayıcısıdır. Uygun tarifeleri ve Türkiye’deki yeri itibariyle kısa zamanda müşteri potansiyelini hızla geliştiren gerek kalitesi gerek hizmet anlayışı ile çevrede saygın firma olarak karşılanan SMİLE hedefleri arasında hızla büyüme noktasında emin adımlarla ilerlediğini kanıtlamıştır.