Hizmetlerimiz
  Sabit Hat
  GSM
Distrübütörlüklerimiz(TR)
  Distrübütörlüklerimiz(ALM)
 
  Anasayfa > Hizmetlerimiz  > Distrübütörlüklerimiz (ALM)
T-Home
 
Almanya’nın en büyük telekomünikasyon devi olan Deutsche Telekom, tüzel kişilerden hariç kurumsallara da ses hattı ve internet hattı pazarlamaktadır.
 
Freenet
 
Almanya’nın önde gelen Internet ve Telekomünikasyon sağlayacılarından biri olan Freenet AG Mart 2007’den beri borsaya da el atmıştır. Müşterilerine ses, internet ve GSM hatları sunmaktadır.
 
Alice
 
HanseNet Telekommunikation GmbH Alice markası ile Almanya’da bulunan en büyük telekomunikasyon devlerinden biri arasında yer almaktadır. Müşterilerine ses, internet ve televiziyon keyifi sunan Alice kişiye özel ürünler sunmaktadır.
 
 
T-Mobile
 
T-Mobile Deutsche Telekom AG’nin GSM kanalıdır. 31 milyon müşterisi ile Almanya’da zirvede olan GSM operatörlerindendir.
Vodafone
 
Vodafone Almanyanın 2.büyük GSM operatörüdür. Aynı zamanda dünyanın en büyük GSM sağlayıcısıdır.
 
Arcor
 
Arcor Alman sabit hat ürünlerinde Deutsche Telekom AG’den sonra gelen ikinci büyük ses ve internet hattı sağlayıcısıdır. Müşterilerine ses, internet ve data hattı pazarlamaktadır.
 
E-Plus
 
13,1 milyon müşterisiyle e-plus Mobilfunk GmbH & Co. KG Almanya’nın en büyük GSM operatörlerinden biridir.
 
O2
 
11 milyon müşterisiyle o2 Germany Almanya’nın dördüncü büyük GSM operatörüdür.
 
TeldaFax
 
Almanya’nın bir numaralı özel elektrik ve gaz şirketlerinden biridir. Teldafax Almanya genelinde her bireysel ve kurumsallara hizmet vermektedir.